loading
HEAT4ALL ICONIC Infračervené kúrenie Infračervený ohrievač vyrobený v Rakúsku

Vitajte v Heat4All infračervenom vykurovaní!

Výberom infračervených ohrievačov Heat4All si vyberáte vysoko kvalitný dizajnový výrobok „Made in Austria“. Našim zákazníkom zabezpečujeme ekologické, energeticky efektívne a inovatívne vykurovacie systémy, ktoré využívajú najmodernejšiu technológiu a sú vyrábané pomocou udržateľných zdrojov a komponentov.
 

Našou túžbou a cieľom je ponúknuť našim náročným zákazníkom najlepší možný pomer ceny a výkonu. Považujeme preto za svoju povinnosť ponúkať špičkový technologický výkon a kreatívne návrhy za prijateľné ceny, aby sme sa uistili, že vykurovanie pomocou našich exkluzívnych infračervených ohrievačov budete milovať.
 
V našom úsilí ponúknuť Vám iba tie najlepšie produkty na trhu sme sa nedávno rozhodli exkluzívne poveriť výrobu infračervených ohrievačov do rúk nášho exkluzívneho partnera - renomovanej rakúskej spoločnosti Koller.
Kombinácia know-how Heat4All o infračervených ohrievačoch s hlbokými technologickými znalosťami spoločnosti Koller nám umožňuje poskytovať Vám produkty najvyššej kvality „Made in Austria“ na vykurovanie Vášho osobného bývania a priestorov. Náš medzinárodný rast zabezpečujú ďalšie výhody vyplývajúce z tejto novej spolupráce, ako napríklad vyšší objem výroby, zvýšenie skladovacích kapacít a teda aj kratšie dodacie lehoty.
 

Vďaka tejto novej a exkluzívnej spolupráci Vám teraz môžeme predstaviť našu novú generáciu produktov Heat4All ICONIC.
 
Heat4All ICONIC je náš najnovší technologický úspech v oblasti infračerveného vykurovania. Naše nové výrobky majú oveľa vyššiu účinnosť žiarenia v porovnaní s predchádzajúcou generáciou produktov. To nám teraz umožňuje vykurovať Vaše miestnosti s ešte menšou spotrebou energie a teda ešte efektívnejšie ako predtým. Infračervené panely Heat4All ICONIC Vám tak môžu výrazne znížiť Vaše energetické požiadavky a náklady na vykurovanie.
 

Naša nová generácia produktov Heat4All ICONIC Vám tiež ponúka úplne novú, širokú škálu možností prispôsobenia a dizajnu, čo Vám umožní premeniť Vaše osobné sny na realitu. Nezáleží na tom, či Vás zaujíma niektorý z našich sklenených panelov Picture, Mirror alebo Decor - nikdy predtým sme Vám nedokázali ponúknuť širší výber tlačových motívov, farebných odtieňov skla a ďalších možností prispôsobenia, ktoré Vám pomôžu navrhnúť svoj osobný život a vykurovanie priestorov.
 
Ďakujeme Vám za Váš záujem o naše výrobky a želám Vám skutočne úžasné zážitky z vykurovania pomocou panelov Heat4All ICONIC.
 
S úctou,
Norbert Cuder