loading
HEAT4ALL ICONIC Infračervené kúrenie Infračervený ohrievač vyrobený v Rakúsku

Možné oblasti použitia infračervených vykurovacích systémov

Infračervené vykurovacie systémy pre súkromné ​​domy, chaty a kancelárie

Bez ohľadu na to, či plánujete nový vysnívaný dom, renovujete svoj súčasný dom či byt, alebo hľadáte cenovo dostupný a efektívny prídavný ohrievač: Heat4All Infračervené ohrievače budú vždy tou najlepšou voľbou! Náš vysoko efektívny infračervený vykurovací systém nevyžaduje potrubia, palivo ani kotol. Jednoducho ho zapojte a ste pripravení ísť!

A to nie je všetko: Investičné náklady na náš infračervený vykurovací systém Heat4All sú iba zlomkom toho, čo by Vás stálo akékoľvek tradičné vykurovacie zariadenie. A čo viac, naše infračervené panely nie sú iba ohrievače - sú to skutočné umelecké diela. S hrúbkou len pár milimetrov sa dajú objednať ako zrkadlá, krásne zarámované obrazy alebo dokonca sklenené obrazové panely - podľa toho, čo uprednostňujete.

Keďže naše infračervené ohrievače primárne nezahrievajú vzduch, ale všetky pevné predmety vo Vašej miestnosti, nielen že Vám pomôžu ušetriť investičné náklady, ale pomôžu Vám tiež ušetriť peniaze tromi ďalšími spôsobmi:

  1. Pomocou našich vykurovacích panelov Heat4All ICONIC sa vo vykurovanej miestností s teplotou len 19 stupňov budete cítiť rovnako príjemne, ako keby ste miestnosť vykurovali konvenčným kúrením na 22 stupňov. Nižšia teplota vykurovania vyžaduje menej energie - menej energie znamená nižšie náklady na vykurovanie!
  2. Infračervené panely Heat4All ICONIC spôsobia, že sa budete cítiť v teple
    a pohodlí len pár minút po ich zapnutí. Aj keď sa vzduch iba pomaly zahrieva, priame teplo, ktoré poskytujú, Vás okamžite privíta. Toto priame teplo v porovnaní s konvenčnými vykurovacími systémami tiež znamená nižšie energetické straty a kratšie doby vykurovania, dokonca aj v zle izolovaných izbách.
  3. Steny v miestnosti budú taktiež vyhrievané infračervenými lúčmi, čo znamená, že ostávajú suché a teplé, čím poskytujú lepšiu tepelnú izoláciu, ktorá následne šetrí energiu a tým aj Vaše peniaze.

Úžasne flexibilný prídavný ohrievač

Všetci sme boli v izbách vykúrených na cca 20 stupňov, ale stále sme sa cítili chladne. S infračervenými ohrievačmi to tak nie je. Ich vlny horúčav budú nielen ohrievať miestnosť, ale aj Vás. To znamená, že sa budete okamžite cítiť v teple a pohodlí!

V kúpeľni

Aj keď priemerný človek trávi v kúpeľni zhruba 30 minút denne, pomocou bežných ohrievačov miestnosť vykuruje dlhodobo, aby mu po osprchovaní nebola zima.Infračervené panely Heat4All sú dokonalým riešením tohto problému. Iba pár minút po zapnutí sa budete cítiť príjemne a teplo.

Nastavte teplotu infračerveného ohrievača v kúpeľni podľa svojich osobných preferencií a miestnosť vykurujte iba vtedy, keď potrebujete, aby bola teplá. Budete sa cítiť nielen pohodlnejšie, ale aj ušetríte! Zapnite vyhrievacie teleso tesne pred skokom do sprchy alebo vane - akonáhle sa dostanete von, budete už cítiť príjemné teplo.

V kúpeľni nie je dostatok miesta pre ďalší ohrievač? Žiadny problém! Stačí vymeniť Vaše existujúce zrkadlo za jeden z našich zrkadlových panelov Heat4All ICONIC.

Ďalšími oblasťami použitia našich infračervených ohrievačov Heat4All ICONIC sú zimné záhrady, pivnice, koníčkové miestnosti, garáže, podkrovia a mnoho ďalších. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám poradíme, aké sú najlepšie možnosti!

Infračervené ohrievače pre priemyselné budovy

Výrobné závody a iné priemyselné budovy prichádzajú so špeciálnymi požiadavkami na vykurovací systém. Vyhrievané časti budov sa často musia ohrievať, zatiaľ čo iné majú zostať v chlade, ako sú napríklad priestory, kde sa skladujú stroje a materiály. Navyše závody majú veľmi často vysoké stropy a sú zle izolované. To vedie k vysokým tepelným stratám a k enormným nákladom na vykurovanie, ktoré vznikajú v dôsledku nutnosti ohriať všetok vzduch v zariadení skôr, ako samotné teplo zacítime, pretože teplý vzduch najskôr stúpa na strop. Tam je to pre ľudí zbytočné, navyše sa teplo stráca aj cez strechu. Konvenčné vykurovacie systémy ponúkajú reálne riešenie tohto problému ťažko, ale naše infračervené ohrievače ICONIC Heat4All ho dokážu ľahko vyriešiť.

Pomocou infračervených panelov je možné vykurovať oblasti, v ktorých ľudia skutočne pracujú.

  1. Teplo bude priamo ohrievať ľudí a predmety v miestnosti, nie vzduch.
  2. Na zbytočné zahrievanie okolitého vzduchu sa nestratí žiadna energia.
  3. V niektorých prevádzkach môže byť potrebné skladovaný materiál stále a znovu udržiavať v suchu. V tom pomáhajú infračervené panely Heat4All ICONIC. Naše infračervené ohrievače nielen zohrievajú, ale aj vysušujú predmety a materiály v miestnosti.

Ak sú umiestnené správne, naše panely môžu zabrániť tvorbe plesní.