loading
Infračervené topné panely HEAT4ALL ICONIC Infračervené topení made in Austria

Srdečně vítejte ve světě infračervených topných panelů Heat4All®!

Nákupem infračerveného topného panelu Heat4All jste se rozhodli pro špičkový designový výrobek ‚made in Austria‘. Vyrábíme pro Vás ekologické, energeticky úsporné, inovativní a cenově výhodné topné systémy vyvinuté v souladu s nejnovějším technickým pokrokem a s použitím materiálů a komponent šetrných k životnímu prostředí.

Naší snahou a cílem je, abychom Vám, jako našemu váženému zákazníkovi, vždy nabízeli co nejlepší poměr ceny a výkonu. Vnímáme tedy jako svůj úkol poskytovat Vám cenově dostupnou technologickou dokonalost a designérskou kreativitu, abyste si mohli vychutnat vytápění infračerveným zářením.

V rámci našeho úsilí nabízet pouze špičkové produkty jsme se rozhodli, že od nynějška budeme naše infračervené panely vyvíjet a vyrábět výhradně v exkluzivní spolupráci s renomovanou rakouskou společností Koller. Spojení know-how Heat4All v oblasti vytápění infračerveným zářením a dlouholetých zkušeností rakouské společnosti Koller v oblasti techniky a elektroniky nám umožňuje dodávat výrobky dokonalé kvality ‚made in Austria‘ pro vytápění vašich soukromých obytných nebo komerčních prostor. Díky zvýšení objemu výroby, navýšení skladovacích kapacit a zkrácení dodacích lhůt můžeme růst i v mezinárodním měřítku.

Díky této nové exkluzivní spolupráci Vám dnes můžeme s potěšením představit naši novou generaci výrobků Heat4All ICONIC!

Panely Heat4All ICONIC představují naši nejnovější technickou inovaci v oblasti infračerveného vytápění. Naše nové výrobky se vyznačují oproti předchozím modelům výrazně vyšší účinností záření a díky tomu nyní můžete Vaše prostory vytápět účinněji a s podstatně nižší spotřebou energie. Panely Heat4All ICONIC Vám tak pomáhají výrazně snižovat Vaše náklady na vytápění.

Co se vzhledu a designu týká, nabízí tato naše nová generace výrobků Heat4All ICONIC rovněž zcela nový repertoár možností, díky kterému si můžete plnit své sny o bydlení i kancelářských prostorách. Ať už se zajímáte o náš klasický model nebo o topné panely s motivy, zrcadlové panely nebo dekorativní skleněné panely – nyní můžete vybírat z dosud největší nabídky motivů obrazů, barev skla a dalších možností designu panelů pro vytápění Vašich obytných i kancelářských prostor a místností s vysokou vlhkostí, například koupelen.

Děkuji Vám za Váš zájem a přeji Vám jedinečné zážitky s teplem z našich panelů Heat4All ICONIC,
Váš Norbert Cude