loading
Infračervené topné panely HEAT4ALL ICONIC Infračervené topení made in Austria

Zkušenosti & reference

To o nás řekli naši zákazníci ...

Mag. Christine Gruber, okres Baden

Mag. Christine Gruber

okres Baden

"Poté, co nám dosloužil náš olejový kotel a cena za nový kotel, olej a údržbu se ukázala jako velmi vysoká, jsme hledali cenově výhodnější ... Zjistit více

Mag. Christine Gruber, okres Baden

"Poté, co nám dosloužil náš olejový kotel a cena za nový kotel, olej a údržbu se ukázala jako velmi vysoká, jsme hledali cenově výhodnější alternativu. Narazili jsme na infračervené topné panely a poté na firmu Heat4All. Konzultace s firmou byly velmi přátelské a kompetentní, topení vypadá krásně a teplo z panelů je velmi příjemné, to byly důvody, proč jsme se nakonec rozhodli pro tuto variantu. A s tímto výběrem jsme stále velmi spokojeni."
Edwin a Bernadette Brunnerovi, Traun

Edwin a Bernadette Brunnerovi

Traun

"Zhruba před třiceti lety jsme začali se ženou kompletně rekonstruovat dům po mých rodičích. Rozhodli jsme se tehdy vybudovat dvoje kachlov... Zjistit více

Edwin a Bernadette Brunnerovi, Traun

"Zhruba před třiceti lety jsme začali se ženou kompletně rekonstruovat dům po mých rodičích. Rozhodli jsme se tehdy vybudovat dvoje kachlová kamna, neboť pro nás představovala nejúčinnější způsob vytápění a velmi se nám líbila. Jak jsme časem stárli a pořizování zásob topiva pro nás bylo stále náročnější, rozhodli jsme se po návštěvě několika veletrhů a několika konzultacích pro výrobky firmy Heat4All a objednali jsme si jejich infračervené topné panely. Dodání a montáž proběhly velmi rychle. Po zhruba třech letech můžeme nyní potvrdit, že náklady nejsou vyšší než s našimi kachlovými kamny, získali jsme však mnoho výhod: nyní již nemusíme řešit skladování topiva a práce spojené s jeho pořízením, také nám již nezabírá žádné místo, odpadly výdaje předem na celou topnou sezónu, výdaje na kominické práce, žádná údržba, stačí jen stisknout tlačítko. Vytápění pomocí infračervených topných panelů Heat4All si opravdu užíváme!"
Paní Hedwig G., Graz

Paní Hedwig G.

Graz

"Infračervený topný panel Heat4All jsem si pořídila do svého obývací pokoje a také do jídelny. Jsem s nimi velmi spokojená a můžu je každému vřele doporučit."

Paní Hedwig G., Graz

"Infračervený topný panel Heat4All jsem si pořídila do svého obývací pokoje a také do jídelny. Jsem s nimi velmi spokojená a můžu je každému vřele doporučit."
Claudia & Christian V., Ilz bei Fürstenfeld

Claudia & Christian V.

Ilz bei Fürstenfeld

"Před časem jsme se rozhodli přestavět naše topení na infračervené topení. Podívali jsme se na výrobky různých firem, ale nakonec jsme se p... Zjistit více

Claudia & Christian V., Ilz bei Fürstenfeld

"Před časem jsme se rozhodli přestavět naše topení na infračervené topení. Podívali jsme se na výrobky různých firem, ale nakonec jsme se po odborné konzultaci s panem Zenzem a také z důvodu vysoké kvality těchto výrobků rozhodli pro firmu Heat4All. Tuto firmu můžeme každému jen doporučit."
Jacqueline Rutgers, Seeboden

Jacqueline Rutgers

Seeboden

"Při hledání dodavatele infračerveného topení jsme narazili na reklamu na výrobky firmy Heat4All. Spolupráce na naší stavbě fungovala skvěl... Zjistit více

Jacqueline Rutgers, Seeboden

"Při hledání dodavatele infračerveného topení jsme narazili na reklamu na výrobky firmy Heat4All. Spolupráce na naší stavbě fungovala skvěle. Každé individuální přání bylo splněno. Topení s vlastním motivem vždy zaručeně upoutá pozornost."
Widmaierovi, Pforzheim

Widmaierovi

Pforzheim

"V září 2013 jsme po poradě se společností SE.ES vyměnili naše akumulační kamna za infračervené topné panely Heat4All a nyní máme v celém d... Zjistit více

Widmaierovi, Pforzheim

"V září 2013 jsme po poradě se společností SE.ES vyměnili naše akumulační kamna za infračervené topné panely Heat4All a nyní máme v celém domě příjemné a konstantní teplo. Za elektřinu nyní platíme 198,00 EUR měsíčně, zatímco dříve měsíční platba činila 468,00 EUR. Díky tomu ušetříme každý měsíc 270 EUR. To představuje úsporu ve výši 57,7 % měsíčně, a znamená to, že se nám investice již po 3. roce v čisté výši vrátily. Děkujeme SE.ES a Heat4All za profesionální konzultaci a realizaci těchto energeticky úsporných opatření. Jen tak dál!!! Věříme, že pomůžete mnoha dalším lidem snížit jejich náklady na energii. Rádi Vás doporučíme a přejeme Vám hodně úspěchů ve Vašem podnikání."
Husteovi, Tübingen, Baden-Württemberg

Husteovi

Tübingen

"Moje žena a já jsme v září 2016 dokončili stavbu našeho nového domu s dřevěnou konstrukcí. Dům splňuje standard KfW 55. Důkladně jsem zvaž... Zjistit více

Husteovi, Tübingen, Baden-Württemberg

"Moje žena a já jsme v září 2016 dokončili stavbu našeho nového domu s dřevěnou konstrukcí. Dům splňuje standard KfW 55. Důkladně jsem zvažoval – především z pohledu fyzika – jaký topný systém budeme používat, a měl jsem dva favority. Prvním bylo tepelné čerpadlo a druhým infračervené vytápění. Nakonec jsme se rozhodli pro rakouské infračervené topné panely Heat4All.

Jedinou oblastí, kde je infračervené vytápěné méně výhodné oproti tepelnému čerpadlu, jsou z našeho pohledu náklady na energii. Tuto zdánlivou nevýhodu jsme odstranili instalací fotovoltaické elektrárny s nabíjením baterií. Investiční náklady činily méně než polovinu v porovnání s tepelným čerpadlem vzduch–voda. Ohřev vody je zajišťován pomocí malého tepelného čerpadla s bojlerem. Ten je umístěn v místnosti s invertory. Zde vyrobené teplo je tak hned využito k ohřevu vody. Infračervené topné panely jsou k dostání v různých velikostech a provedeních.

Konzultace s panem Hallerem (SE.ES logistics UG – Small efficient . energy Systems) probíhala perfektně, nejprve v podobě výpočtu potřeby tepla na každou místnost, poté s ohledem na místo instalace, a poté s ohledem na design a samotné použití. Z osvědčení o úspoře energie vyplynula pro dům roční potřeba tepla 49 kWh/m2 (kalkulovaná hodnota). Při užitné ploše 140 m2 vychází roční potřeba energie cca 7000 kWh. Je tak nutné počítat s maximální cenou (při 22 ct/kWh) ve výši 1.540 € za rok. Vzhledem k tomu, že si vyrábíme elektřinu z velké části sami, měly by naše skutečné roční náklady činit zlomek této částky. Jde přitom o konečné náklady, neboť není zapotřebí žádná údržba apod. Při úspoře investičních nákladů ve výši 10.000 € můžeme topit minimálně šest let zadarmo – a to už je znát.

Závěrem můžeme říct, že bychom se napodruhé rozhodli určitě stejně a rovněž bychom opět velmi rádi spolupracovali s panem Hallerem."
Daniel Brennsteiner, Waldviertel

Daniel Brennsteiner

Waldviertel

"U nás doma vytápáme infračervenými topnými panely Heat4All dětský pokoj, ložnici a koupelnu a jsme maximálně spokojeni. Když je topení v k... Zjistit více

Daniel Brennsteiner, Waldviertel

"U nás doma vytápáme infračervenými topnými panely Heat4All dětský pokoj, ložnici a koupelnu a jsme maximálně spokojeni. Když je topení v koupelně zapnuté, tak se nám již nezamlžují zrcadla, a v pokojích máme příjemně teplo. Spotřeba elektřiny panelů se navíc vůbec nedá srovnat s náklady na plynové topení, které jsme měli dříve. Heat4All bychom jednoznačně každému doporučili."
Mag.a (FH) Elisabeth Bernhardt, Vídeň

Mag.a (FH) Elisabeth Bernhardt

Vídeň

"Milujeme teplo kachlových kamen. Abychom si mohli toto příjemné teplo užívat od první vteřiny i v naší venkovské chalupě, rozhodli jsme s... Zjistit více

Mag.a (FH) Elisabeth Bernhardt, Vídeň

"Milujeme teplo kachlových kamen. Abychom si mohli toto příjemné teplo užívat od první vteřiny i v naší venkovské chalupě, rozhodli jsme se pro snadné řešení v podobě infračerveného topného obrazu s motivem na přání od firmy Heat4All a vhodného dálkového ovládání přes mobilní aplikaci. Toto řešení perfektně kombinuje užitek (možnost zvýšit teplotu v domě na dálku před příjezdem) s požitkem (mimořádné infračervené teplo – jako z kachlových kamen). Tohoto cenově výhodného rozhodnutí rozhodně nelitujeme."
Mauserovi, Sonnenbühl

Mauserovi

Sonnenbühl

"Náš projekt představuje novostavbu stánku s občerstvením u jezera Lauchertsee v obci Mägerkingen, který se nachází přímo u jedné z hlavníc... Zjistit více

Mauserovi, Sonnenbühl

"Náš projekt představuje novostavbu stánku s občerstvením u jezera Lauchertsee v obci Mägerkingen, který se nachází přímo u jedné z hlavních cyklostezek pohoří Schwäbische Alb. Postavili jsme zde kompletní novostavbu s místností pro hosty, kuchyní, toaletami, technickou místností atd. a vybavili jsme ji infračervenými topnými panely. Do místnosti pro hosty a do technických místností jsme zvolili tělesa Heat4All ICONIC Classic 900. Do dalších místností pak skleněné dekorativní topné panely Heat4All ICONIC 540.

Montáž infračervených topných panelů je čistá a snadná, zvládne ji jeden člověk. Zpracování poptávky i samotné dodání proběhlo hladce a firma Heat4All nám vždy hned zodpověděla všechny naše otázky.
Portfolio výrobků firmy Heat4All je velmi rozsáhlé a pokryje všechny požadavky pro dům i venkovní prostory. Proto je Heat4All ideálním partnerem pro náš energetický koncept."
Franz Ammersdorfer, Zwettl an der Rodl

Franz Ammersdorfer

Zwettl an der Rodl

"S pomocí a průběhem nákupu od firmy Heat4All jsem byl velmi spokojen. Používám infračervené topné obrazy jako přídavné topení a elektřinu pro jejich provoz získávám z vlastních solárních panelů."

Franz Ammersdorfer, Zwettl an der Rodl

"S pomocí a průběhem nákupu od firmy Heat4All jsem byl velmi spokojen. Používám infračervené topné obrazy jako přídavné topení a elektřinu pro jejich provoz získávám z vlastních solárních panelů."
Dr. Stefan Haslinger, Vídeň

Dr. Stefan Haslinger

Vídeň

"Pracuji pro společnost KPMG a již delší dobu vytápíme naši recepci topnými obrazy Heat4All s naším logem a naši společenskou místnost topný... Zjistit více

Dr. Stefan Haslinger, Vídeň

"Pracuji pro společnost KPMG a již delší dobu vytápíme naši recepci topnými obrazy Heat4All s naším logem a naši společenskou místnost topnými obrazy Heat4All s motivy umělce Kandinského. Jsme velmi spokojeni jak se vzhledem těchto topných obrazů, tak s jejich výkonem a hospodárností a rozhodně bychom jejich pořízení doporučili, zvláště pak pro obchodní prostory."
Victor a Renate Kurzovi, Linec

Victor a Renate Kurzovi

Linec

"Za rozhodnutím pro koupi infračerveného topného panelu stojí můj švagr Erich Frank, který má již s touto variantou vytápění zkušenosti. Při... Zjistit více

Victor a Renate Kurzovi, Linec

"Za rozhodnutím pro koupi infračerveného topného panelu stojí můj švagr Erich Frank, který má již s touto variantou vytápění zkušenosti. Při návštěvě veletrhu jsem navštívil stánek společnosti Heat4All a jejich detailní a profesionální konzultace mě a moji ženu naprosto přesvědčila. V našem zahradním domku toto topení bezvadně funguje již druhou sezónu a dosud jsme ani vteřinu nelitovali našeho rozhodnutí používat infračervené topné panely Heat4All. Společnost Heat4All můžeme vřele doporučit!"
Fritz Lachinger, Prottes

Fritz Lachinger

Prottes

"Když jsme přestavovali horní patro našeho starého vinného sklípku na rekreační byt, rozhodli jsme se jej vytápět pomocí infračervených topn... Zjistit více

Fritz Lachinger, Prottes

"Když jsme přestavovali horní patro našeho starého vinného sklípku na rekreační byt, rozhodli jsme se jej vytápět pomocí infračervených topných panelů Heat4All. Hosté se zde cítí velmi příjemně a teplo je v místnostech rovnoměrně rozloženo. Panely lze navíc velmi snadno zapnout a ovládat."
Mag. (FH) Florian Hanslauer, Vídeň

Mag. (FH) Florian Hanslauer

Vídeň

"Infračervené topné panely Heat4All používám již jeden rok. Kromě bezúdržbové technologie mě nadchly především nízké provozní náklady a skvě... Zjistit více

Mag. (FH) Florian Hanslauer, Vídeň

"Infračervené topné panely Heat4All používám již jeden rok. Kromě bezúdržbové technologie mě nadchly především nízké provozní náklady a skvělý design. Zpracování těchto výrobků je podle mého názoru mnohem kvalitnější než u konkurenčních výrobků. Celkově jde o ŠPIČKOVÝ výrobek, se kterým jsem naprosto spokojen."
Carmen Schwindl, Forchtenstein

Carmen Schwindl

Forchtenstein

"Od té doby, co používáme infračervený topný panel od firmy Heat4All, je v našem obývacím pokoji příjemné klima a útulné teplo. Dodání i mo... Zjistit více

Carmen Schwindl, Forchtenstein

"Od té doby, co používáme infračervený topný panel od firmy Heat4All, je v našem obývacím pokoji příjemné klima a útulné teplo. Dodání i montáž zajistil obchodní partner firmy, pan Gerald Tschirk, a vše probíhalo naprosto hladce. Tuto firmu tedy můžeme 100% doporučit."
Herbert K., Reutte

Herbert K.

Reutte

"Mám starší dům a jsem velmi rád, že jsem poznal děvčata z firmy Rotaflex. Jejich infračervené topné panely jsou mnohem účinnější a také mno... Zjistit více

Herbert K., Reutte

"Mám starší dům a jsem velmi rád, že jsem poznal děvčata z firmy Rotaflex. Jejich infračervené topné panely jsou mnohem účinnější a také mnohem levnější než moje stará akumulační kamna, a tím mě zcela přesvědčily."
Rodina H., Ellmau

Rodina H.

Ellmau

"Pro naši horskou chatu v obci Brixen im Thale v části Oberer Sonnberg jsme během její stavby v roce 2013 hledali cenově výhodnou a efektivn... Zjistit více

Rodina H., Ellmau

"Pro naši horskou chatu v obci Brixen im Thale v části Oberer Sonnberg jsme během její stavby v roce 2013 hledali cenově výhodnou a efektivní variantu vytápění. Díky našim přátelům jsme narazili na možnost vytápění infračerveným zářením a ve firmě Rotaflex a paní Manuele K. jsme našli spolehlivého a kompetentního partnera pro plánování a realizaci topného systému v naší horské chatě. Již během první zimní sezóny 2014 se ukázalo, že infračervené topné panely fungují skvěle a jsou vhodné i při velmi nízkých venkovních teplotách. Jako velmi pohodlné a komfortní se ukázalo také dálkové ovládání přes internet, resp. smartphone. Bez těchto infračervených topných panelů si již naši krásnou horskou chatu, kterou celá naše rodina bohatě využívá, neumíme představit a tento typ vytápění můžeme s čistým svědomím doporučit."
Susanne P., Innsbruck

Susanne P.

Innsbruck

"Konečně mám takové pokojové klima, jaké jsem si vždy přála! Pro své topné panely jsem zvolila krásné fotografie z naší zahrady a cítím se z... Zjistit více

Susanne P., Innsbruck

"Konečně mám takové pokojové klima, jaké jsem si vždy přála! Pro své topné panely jsem zvolila krásné fotografie z naší zahrady a cítím se zde naprosto skvěle. Regulace pokojové teploty je díky ovládacímu kolečku velmi jednoduchá a přesná. Mnohokrát děkuji týmu společnosti Rotaflex za skvělou a trpělivou pomoc při výběru!"
Albin Hofer, Klaffer am Hochficht

Albin Hofer

Klaffer am Hochficht

"Vždy jsem hledal dokonalé řešení pro vytápění interiéru přesně podle mých aktuálních potřeb – a nakonec jsem na internetu narazil na infrač... Zjistit více

Albin Hofer, Klaffer am Hochficht

"Vždy jsem hledal dokonalé řešení pro vytápění interiéru přesně podle mých aktuálních potřeb – a nakonec jsem na internetu narazil na infračervené topné panely Heat4All. Byl jsem nadšený konceptem i péčí, které se mi dostalo. Používáme výrobky řady Classic již od září 2013 a jsme velmi spokojeni. Výhody infračervených topení Heat4All mohu jen potvrdit a s čistým svědomím je mohu doporučit."
Josef Schwindl, Neudörfl

Josef Schwindl

Neudörfl

"Topné panely Heat4All jsou nejen absolutně dokonalým estetickým prvkem v našem domě, ale dodávají mu také teplo a útulnost. Co se spotřeby... Zjistit více

Josef Schwindl, Neudörfl

"Topné panely Heat4All jsou nejen absolutně dokonalým estetickým prvkem v našem domě, ale dodávají mu také teplo a útulnost. Co se spotřeby elektřiny týká, jsou velmi výhodné a lze je doporučit jako jediné topení v domě, ale také pro přechodné období. Panely jsem zakoupil u Vašeho obchodního partnera v Krensdorfu. Této koupě rozhodně nelituji."